SEO UZMANI Bursa Matbaa     0553 478 14 53
inegöl / BURSA

BURSA İNGİLİZCE DİL KURSU

Gösterim: 1020

Kullanıcı Değerlemesi: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

İngilizce öğrenmek için okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde uzman eğitmenlerimizle eğitim veren okulumuz, her seviyede öğrenci için hizmet vermektedir.

İngilizce Eğitimi Süresi

İngilizce dilini öğrenmek için en azından 1 yıl gereklidir. Dil öğrenmekte zorlanmayan biri için bu süre kısalabilir ama iyi bir öğrenme için 1 yıllık kesintisiz bir eğitim yeterli olacaktır.

Kişinin dile ilgi duyması ve kendini geliştirmek için uğraşması bu süreyi kısaltacaktır. Herkes için o ülkede bir süre bulunmak dilin gelişimini sağlar. Ama yurt dışı deneyimi olmayan kişiler için bu durum biraz zordur.

Yabancı dil yaşayan bir şeydir ve ne kadar çok konuşulup duyulursa o kadar fazla gelişir. İletişim kurmanın en önemli etken olduğu İngilizce dil kursu için de konuşma sınıfları vazgeçilmez bir tamamlayıcıdır.

İngilizce Kursu Ücretleri

İngilizce kursu fiyatları kur olarak ücretlendirilse de, özel derslerde saat hesabı yapılmaktadır. Saat hesabı üzerinden ücretlendirilen kurs fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde gerçekleşen ödeme koşullarıyla ekonomik hale gelmektedir.

Kurs fiyatları için gerekli olan bilgiyi almak üzere bizimle iletişime geçerek, hangi kursu talep ettiğinizi belirtmeniz fiyat konusunda net bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

 

ingilizce dil kursu bursa

İngİlİzce Kursu Kİmlere Yönelİktİr?

Her yaştan İngilizce diline ilgi duyan kişi için kurslarımızın kapıları açıktır. İş, eğitim ve genel amaçlı İngilizce gibi Kur’an-ı Kerim İngilizcesı da öğrenilebilir.

Her ihtiyaca göre öğrenilebilecek olan İngilizce, dilinizi en iyi şekilde kullanmanız için gerekli olan konuşma, okuma, yazma ve dinleme konularında destek verici eğitim anlayışı ile herkese eğitim vermektedir.

 

Bursa İngİlİzce Kursu

Günümüzde Bursa İngilizce kursu denildiği zaman akla dil okulumuz gelir. Dil okulumuz kursiyerin İngilizce öğrenme isteklerine göre hazırlanarak farklı kurlarda İngilizce eğitimi sunar. İngilizce eğitim programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olarak bulunan pratik İngilizce ya da İş İngilizcesını öğretmeye yönelik olmaktadır. Dil Okulumuz Bursa ‘da İngilizceyı en şekilde konuşturarak öğreten tek İngilizce dil okuludur. Bursa 'nın en güçlü İngilizce dil eğitim merkezi sizlerle bir araya gelmektedir.

 Bursa Yabancı Dil Okulları

Dil okulumuz İngilizce kurslarını Mesleki İngilizce, İş İngilizcesı ve Akademik İngilizce olmak üzere ihtiyaç duyacağınız uluslararası İngilizce dil öğretim standartlarına en uygun şekilde her türlü teknolojik donanıma sahip sınıflar içerisinde, İngilizce alanında uzman olarak bulunan Bursa ’da İngilizce Dil Kursu kadrosuyla sunmaktadır.

İngilizce eğitim kadromuz, Arap dilindeki yetkinliği her durumda uluslararası kurumlarca belgelenmiş İngilizcenın ana dil olarak yer aldığı ülkelerde üniversite eğitimi almış uzman İngilizce eğitimcilerden oluşmaktadır. Bu sayede daha İngilizce ilk derslerden itibaren pratik şekilde İngilizce konuşma becerisi gelişmekte ve Arap kültürü ile entegrasyonda sağlanabilmektedir.

 Popüler Dil İngilizce

Ülkemizde Arap ülkeleriyle artmaya devam eden ticari ilişkiler İngilizceya ilgiyi arttırmış ve birçok kurumsal firma çalışanının İngilizce temel ihtiyacı haline gelmeye devam etmektedir. Dil kursları İngilizce özel ve İngilizce grup dersleri ile beraber, kurumsal şirketlere Mesleki İngilizce dersleri de vermektedir. İngilizce kurslarımız, şirketlerin kendi bünyelerinde gerçekleşebileceği gibi, dil eğitim merkezimizde İngilizce sınıflarında da gerçekleştirilmektedir.

İngilizce dilinde esnek programların uygulanmaya devam eden eğitimlerimiz, kurum çalışanlarının İngilizce ihtiyaçlarına, çalışma sürelerine ve İngilizce dil türlerine göre ayrılmakta, İngilizce olarak ticari diyalog sözcükleri, İngilizce yapılan yazışmalar, İngilizce ithalat ve İngilizce ihracat dili, İngilizce sözleşme türleri gibi Araplarla ilgili iş hayatının tüm alanlarını bir araya getirmektedir.

Neden İngilizce Öğrenmeliyiz?

İngilizce Birleşmiş Milletler içerisinde resmi dil olarak bulunmaktadır. İngilizce en çok konuşulan dillerin arasında 6. sırada yer almaktadır. İngilizceyı dünyada 181.000.000 kişi konuşmaya devam etmektedir. İngilizce; Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Batı Sahra, Bahreyn ve Cezayir gibi pek çok ülke tarafından konuşulmaktadır.

Kategori: /

Copyright © 2018, seo uzmanı. All Rights Reserved.

Design by: Online Mobilya