SEO UZMANI Bursa Matbaa     0553 778 14 53
inegöl / BURSA

SEO KURSU

Gösterim: 794

Kullanıcı Değerlemesi: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Kendi SEO'nu Kendin Yap

SEO eğitimi alarak ileride geleceğin mesleği olarak görünen SEO uzmanlığı sayesinde yüksek maaşlarla işe başlayabilirsiniz. SEO eğitimlerine katılarak arama motorlarının algoritmalarından haberdar olabilirsiniz. Bu tarz sektörlerde yalan yanlış bilgiler ortaya çok çıkabiliyor. Hal böyle olunca hakkında çıkan spekülasyonlar, hurafeler de bitmiyor. Nasıl ki hasta olduğumuzda doktor doktor dolaşıp uygun tedaviyi araştırıyorsak, SEO konusunda da doğru bilgiyi bulmak için temiz bir araştırma yapmalıyız. Bu temiz araştırmayı yaparken öğreneceklerimiz bizi SEO konusunda bilgili biri haline getirecek ve bunun yararlarını önünde sonunda göreceğiz. İşte bu yazıda da SEO eğitiminin, SEO konusunda bilinçlenmenin öneminden bahsedeceğiz.

seo dersleri

SEO Eğitimi’ nin Önemi

Hammadde – işlenmiş madde örneğinde olduğu gibi SEO piyasasında da bilginin ve işlemenin değeri oldukça fazla. Bilgilerinizi en kolay şekilde paraya dönüştürebileceğiniz sektörlerden biri olan SEO sektörü, bilmeyenlerin ya da öğrenmekten kaçanların maddi desteğiyle ayakta kalıyor desek yanlış olmaz.

En basitinden tanıtım linklerininin önemini ve linkleri paylaşacağınız adresleri kısa bir araştırma ile tespit ederseniz normalde 50 liradan başlayan bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kendi kendinize sağlamış olursunuz. Anahtar kelime düzenleme, etiket kullanımı gibi konularda edineceğiniz bilgilerle hem donanımlı bir internet kullanıcısı olabilir, hem de paranızın cebinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

SEO ile İnternet Sayfanızı Diğerlerinin Önüne Çıkarın

Genelleştirilmiş ve klasik SEO yöntemlerine para vermektense sitenizle özel olarak ilgilenip ihtiyaca göre önlemler alın. Bunun sonucu olarak daha yüksek sıralama ve daha yüksek başarı elde edeceksiniz. Genelin dışına çıkıp özel olarak ilgil

Buna örnek olarak SEO hizmeti aldığınız bir uzmanın davranışlarını gösterebiliriz. Uzmanların müşteriler için önceden hazırladığı sayfalar yerine bulunduğunuz sektöre ait sitelerde link paylaşımı yapmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

SEO konusundaki bilgilerinizden para kazanın

Makale boyunca anlattığımız SEO uzmanı siz olmak ve insanlardan bilginiz karşılığı para almak istemez misiniz? Cevabınız evet ise siz de SEO konusunda kendinizi geliştirin, popüler webmaster forumlarında veya kendi internet sayfanızda bilginizi pazarlayın.

SEO konusunda insanlara yardımcı olun

Sadece maddi sebeplerle değil, paylaşmanın ve bilginin kutsallığıyla da ilgili olarak SEO bilginizi geliştirmek yararınıza olacaktır. SEO piyasasından dostlar edinmek ilerideki projelerinizde mutlaka işe yarayacak önemli bir etkendir.

 

Kişi ve Kurumlara Özel SEO Eğitimi

 SEO Eğitimi’nin amacı kişi ve kurumlara; firmaların SEO departmanlarına optimizasyon kurallarını, anahtar kelime seçimi ile Google araçlarını kullanmayı öğretmek, analiz etme ve Google’da birinci sayfada çıkmak için gereken çalışmaları yapma yetisi kazandırmaktır. SEO Eğitimi ile ayrıca kişisel web sitelerinden nasıl kar sağlayacaklarının yollarını göstermek, çalışılan SEO ajanslarını ve SEOuzmanlarını denetleyecek bilgi birikimini kazandırmak amaçlanmaktadır.

SEO Kursu İçeriği

SEO Teorisi
Beyaz Şapkalı SEO, Gri Şapkalı SEO ve Siyah Şapkalı SEO nedır?
İyi bir SEO uzmanı olarak hangi yollara başvurmalıyız
SEO odaklı bir web sitenin altyapı
Arama motorlarına internet sitenizin alt yapısını bağdaştırmak
SEO çeşitleri ve Beyaz Şapkalı SEO stratejileri
Hedef kitlenize göre anahtar kelime strateji planlaması
Sosyal medya hesaplarının SEO’ ya olan katkısı
İtibar Yöntemi nedir?
Humingbird ve penguin nedir.

SEO Work Shop
2017 için SEO teknikleri
Hilesiz zirvede çıkmak ve zirvede kalma teknikleri
Web sitenizde SEO testleri
Web sitenin SEO kurallara göre hazırlanması ve eksikleri gidererek SEO skoru artırmak
Organik link çalışmaları ve Sosyal Medya Entegrasyonları
Web sitenin SEO çalışmasından önceki ve sonraki hali

 

seo, seo kursu, seo kursları, seo kurs, seo eğitimi, seo eğitimleri, seo dersleri, seo dersi, seo ders programı, e-ticaret seo kursu, kurumsal seo kursu, sosyal medya eğitimi, photoshop eğitimi, html eğitimi, internet reklamcılığı kursu, dijital marketing, seo eğitimi, seo kursu, seo, seo uzmanlığı, seo eğitim, seo kursları, kurumsal seo eğitimi, kurumsal seo kursu, seo dersi, seo semineri, seo eğitmeni

Copyright © 2018, seo uzmanı. All Rights Reserved.

Design by: Online Mobilya